Қазақстан Республикасы Президентінің Жолдауын талқылау

2023 жылғы 1 қыркүйекте Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев Парламент палаталарының бірлескен отырысында Қазақстан халқына жыл сайынғы Жолдауын жариялады. Жолдауда Жаңа Қазақстанды құрудың нақты бағдарламасы мен шаралар кешені қамтылған, өйткені онда Мемлекет басшысы қоғамымызды дамытудың негізгі бағыттарын атап көрсетеді.

Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медицина колледж ұжымы Елбасының Жолдауын үлкен қызығушылықпен талқылады:

– колледж директоры С.З.Таңатаров әлеуметтік сала мен денсаулық сақтау саласындағы өзгерістерге тоқталды;

- оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі бөлім басшысы Тулумугужинова Г.Р. білім берудегі өзгерістер туралы;

- бөлім меңгерушісі Болвансарова Д.С. жаңа экономикалық саясатқа  тоқталды.

Колледж ұжымы Президенттің баршаға тең мүмкіндіктер мен әділеттілікті қамтамасыз етуге қабілетті Қазақстан құру жөніндегі бастамаларын қолдайды!

poslanie-1
poslanie-2