Білім күні

Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медицина колледжінде 1 курс студенттері мен ата-аналарға Білім күніне арналған мерекелік іс-шара өткізілді.

Колледж директоры, профессор, «Денсаулық сақтау ісінің үздігі» С.З.Таңатаров, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, «Білім беру ісінің құрметті қызметкері» Г.Т.Нургалиева, директорының оқу-өндіріс жұмысының орынбасары «Денсаулық сақтау ісінің үздігі» Ульбауова А.М.,  директордың оқу-тәрбие жұмысының орынбасары «Білім беру ісінің құрметті қызметкері» Тулумгужинова Г.Р. сөз сөйлеп, жаңа оқу жылында оқуға түскен студенттерді құттықтады.

Студенттер колледждің тарихымен, жетістіктерімен, жаңа оқу жылындағы жоспарларымен танысты. Бірінші курс студенттеріне оқуда табыс тілейміз, жаңа идеялар, жаңа жетістіктер күтеміз!

september-1-1
september-1-2