Паралимпиада ойындары

"Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медициналық колледжі" ШЖҚ КМК көру бойынша инклюзивті 2массаж “1” тобының студенттері Громов Антон, Утегенова Дина, Смагулова Райгүл республикалық Паралимпиада ойындарына қатысты. Биылғы жылы Паралимпиада ойындары 10-30 мамыр аралығында еліміздің үш қаласы - Алматы, Астана, Ақтөбеде өтеді. Он спорт түрлері бойынша еліміздің барлық аймақтарынан 1000-нан астам спортшы бақ сынайды.
Ақтөбеде дзюдодан жарыстың үшінші, қорытынды кезеңі өтуде, онда біздің студенттер өздерін биіктен көрсетті:
Утегенова Дина 1 орын алып, "Парадзюдодан спорт шебері" спорттық атағын алды, Смағұлова Райгүл + 70кг салмақ дәрежесінде әйелдер арасында парадзюдодан 3 орын иленді, "спорт шеберіне кандидат"атағының иегері атанды.

1-inluziv
2-inkuziv