«Оқы және жеңіске жет»

«Абай облысының білім басқармасы» ММ «Облыстық  инновациялық –әдістемелік орталығы» КММ  ұйымдастыруымен «Оқұға құштар колледж»жобасын іске асыру аясында 2023 жылдың 25 мамырында «Көлік колледж»базасында «Оқы және жеңіске жет» тақырыбында  колледж кітапханашыларымен облыстық байқау өтті.

Байқаудың мақсаты:колледж білім алушыларының  кітап оқу құзыретілігін қалыптастыру мен сауапталығын арттыру мақсатында «Оқұға құштар колледж»жобасын жүзеге асыру,шығармашыл кітапхана  қызметкері мен озық оқу орның анықтау.

«Д.Қалматаев  атындағы  мемлекеттік жоғары медицина колледжінің» кітапхана менгерушісі Сырымбетова Б.А.,кітапханаші Нарымбаева Ж.З.мен  «1емД »тобының студенттері Кенеев Еламан, Төлеубекова Әйгерім, Аханова Гүлім қатысып 3-орынға ие болдық.