«Тәуелсіздік деп соғады жүрегіміз».

1986 жылғы желтоқсан оқиғалары республика тарихында, сондай - ақ әрқайсымыздың жүрегімізде үлкен із қалдырды және мұны есте сақтау-әрбір қазақстандықтың патриоттық борышы. Бұл жолдың басты нәтижесі - Тәуелсіз Қазақстан. Колледж жатақханасында тұратын студенттер тәрбиеші  А.Т. Қажыкенованың жетекшілігімен "Тәуелсіздік деп соғады жүрегіміз"атты іс-шара өткізілді. Оқиғалардың бейнеролигі және Қазақстан тәуелсіздігінің қалыптасу шежіресі көрсетілді. Студенттер арасында байқау өткізілді. "Барыс" және "Қыран"командалары өнер көрсетті. Командалар Қазақстан тарихы пәнінен білімдерін көрсетті, өз жобаларын таныстырды және қорғады. "Қыран" командасы жеңіске жетті. Барлық студенттерді Тәуелсіздік күнімен құттықтаймыз. Біздің еліміз гүлдене берсін.

1-Tawelsizdik
2-Tawelsizdik