WorldskillsShygys-2021

4 қазанда онлайн түрде чемпионаттың салтанатты ашылуы болды, содан кейін қатысушылар модульді орындауға кірісті .

WorldSkills Kazakhstan чемпионаты бұл-өзінің кәсіби дайындығын көрсету, жұмыс тәжірибесімен алмасу мүмкіндігі. Чемпионатты біздің базамызда өткізу студент жастар арасында оң резонанс тудыруға мүмкіндік берді. Бұл арқылы әрбір студент өзін өз ісінің маманы ретінде танытудың бірегей мүмкіндігі екенін түсінді.

Worldskills алаңында Шығыс Қазақстан облысының медициналық колледждерінің студенттері түрлі дайындық деңгейімен, әртүрлі мінездерімен және дүниетанымымен кездесті, бірақ чемпионатта олардың барлығы тең дәрежеде болды.

Чемпионаттың артықшылығы -  оның алдын – ала болжанбауында, ең мықты адамның жеңіске жетуінде. Байқау адал, қызықты, бейбіт жағдайда өтті. Чемпионат қатысушылары терең теориялық және практикалық білімдерін, қарым-қатынас дағдыларын, ағылшын тілін білетіндіктерін көрсетті.

Чемпионатқа 4 қатысушы қатысты:

"Өскемен жоғары медициналық колледжі" атынан Колосова Инна Алексеевна, компатриот Дырданова Фаузия Амантаевна қатысты.

"Алтай жоғары колледжі" мекемесі - Сизова Светлана Алексеевна, Компатриот Лаубаева Ирина Николаевна.

"Семей медициналық колледжі" мекемесі - Бакытова Балғын Бакыткызы, компатриот Омаргалиева Асия Асылбековна.

"Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медицина колледжі" - Турсунгалиева Алина Азаткызы, Компатриот Топорова Елена Алексеевна.

Чемпионат 3 күнге созылды.

WorldskillsShygys 2021 аймақтық чемпионатында қатысушылардың шеберлігі келесі модульдер бойынша бағаланды:

А модулі, медициналық ұйым жағдайында дәлелді күтімді жүзеге асыру (стационар/ хоспис).

В модулі, медициналық ұйым (стационар) жағдайында дәлелді күтімді жүзеге асыру.

Модуль с.медициналық ұйым (күндізгі стационар) жағдайында дәлелді күтімді жүзеге асыру.

D модулі, медициналық ұйым (күндізгі стационар) жағдайында дәлелді күтімді жүзеге асыру.

Е модулі. пациентті үйде оқытуды жүзеге асыру.

F модулі: пациентті үйде оқытуды жүзеге асыру.

Чемпионат қорытындысы бойынша жүлделі орындар келесідей бөлінді:

4 орын - "Семей медициналық колледжі" мекемесі Бақытова балғын Бақытқызы

3 орын - "Алтай жоғары колледжі" мекемесі Сизова Светлана Алексеевна

2 орын - " Өскемен жоғары медициналық колледжі " Колосова Инна Алексеевна

1 орын - "Семей қаласының Д. Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медицина колледжі " Турсунгалиева Алина Азаткызы

Қатысушыларға қатысқандары үшін алғыс айтамыз және оларға қызықты әрі таңғажайып жаңалықтар, ұмытылмас сәттер, құнды тәжірибе және игерілген дағдылардың санын арттыруды тілейміз.

Жеңімпаз Worldskills Kazakhstan 2021 республикалық чемпионатына қатысады. Алинаға Шығыс Қазақстан облысын абыроймен таныстыруды тілейміз. Сізге жарқын жеңіс, Алина!

Біздің колледж ұжымы чемпионатты ұйымдастырушыларға "WorldSkills Kazakhstan"брендін дамыту мен ілгерілетуде әрі қарай табыс тілейді.

ws1
ws2