Түлек– 2020 «Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК

Түлектердің, оқытушылардың және ата-аналардың өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігін қамтамасыз ету, сондай-ақ пандемия кезінде короновирустық инфекцияны болдырмау мақсатында колледж бітірушілерді құттықтау онлайн режимінде өткізіледі.

Құрметті түлектер - фельдшерлер, медбикелер, зертханашылар, фармацевттер, тіс техниктері және құрметті ата-аналар! Сіздерді колледж директоры, медицина ғылымдарының докторы, профессор Танатаров Саят Замамбекұлы бейне құттықтаумен құттықтайды.

Құрметті түлектер! Бүгін сіздер үлкен және тәуелсіз өмірдің табалдырығында тұрсыздар.

Құрметті түлектер, сіздердің колледжде алған білімдеріңіз тек сәттілік пен қуаныш әкелсін! Еңбекте алда болып өсуге, әл-ауқат пен бақытқа ықпал етсін!

Сәт сапар, Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінің түлектері!