«Ортопедиялық және профилактикалық стоматологияның заманауи аспектілері»

2024 жылдың 31 мамырында Абай облысы ДСБ «Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медицина колледжі» ШЖҚ КМК, Ресей Федерациясы Тюмень облысы «В.Солдатов атындағы Тобольск медициналық колледжі» және «А. Молдогазиев атындағы Бішкек медициналық колледжі» Қырғызстан Республикасының халықаралық қатысуымен «Ортопедиялық және профилактикалық стоматологияның заманауи аспектілері» атты V аймақаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы онлайн режимде өтті.
Колледж атынан оқытушы Кирилл Сергеевич Коробков «Ортопедиялық стоматология» мамандығы бойынша түлектердің практикалық сабақтарын ұйымдастыру және жұмысқа орналастыру бойынша баяндамамен қатысты.
Конференция жоғары деңгейде ұйымдастырылды. Спикерлер ұсынған барлық ақпарат өзекті, қызықты және өте пайдалы болды.
1-ort
2-ort