«Халық қаһарманы» Сағадат Нұрмағамбетов

2024 жылы 26 сәуір күні «Кеңес Одағының Батыры, тәуелсіз Қазақстанның тұңғыш қорғаныс министрі, «Халық қаһарманы» Сағадат Нұрмағамбетовтың 100 жылдығына орай Ерлік сабағы өткізілді.
Шараға қатысқан Alikhan Bokeikhan University әскери кафедрасының тәрбие және идеология жұмысы жөніндегі орынбасары Манасов Айдар Тортайұлы С.Нұрмағамбетовтың ерлік шежіресін кеңінен баяндады.
Әскери форма киген Alikhan Bokeikhan University студенттері қазақтың қаһарман ұлы Сағадат Нұрмағамбетовтың өмірі мен әскери қызметі туралы слайд-презентация көрсетті.
Қазақстан армиясы және оның бүгінгі таңдағы жағдайы туралы көптеген сұрақтар қойған студенттер толыққанды жауап алды.
1-kaharman
2-kaharman