"WorldSkills Абай-2024" облыстық чемпионатын өткізу шеңберінде "медициналық және әлеуметтік күтім" құзыреті бойынша «Д. Қалматаева мемлекеттік жоғары медицина колледжі» базасында «Абай облысының білім басқармасы» ММ «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталығы» КММ-мен бірлесіп «Оқу үрдісіне инновациялық технологияларды енгізу, мейіргер ісі мамандарының кәсіби біліктілігін арттыру» тақырыбында Абай облысы техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының «Мейіргер ісі» мамандарына арналған дөңгелек үстел өткізді. (Халықаралық қатысумен).
Мақсаты:
Оқытушылар арасында шығармашылық кәсіби қарым-қатынас алаңын құру, инновациялар мен тәжірибелерді, қолданылатын инновациялық технологияларды, педагогикалық үдерістегі әдіс-тәсілдерді анықтау, инновациялық білім беру технологияларын қолдану тәжірибесімен алмасу.
Дөңгелек үстелге Абай облысының және Ресей Федерациясының медициналық колледждері қатысты:
- "Рубцов медициналық колледжі" КГБПУ
- Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының «Д. Қалматаева мемлекеттік жоғары медицина колледжі» ШЖҚ КМК
- Семей қ." Авиценна " ЖМК ББ
- "Семей" медицина колледжі " мекемесі