Облыстық олимпиада

2024 жылғы 29 наурызда «Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК денсаулық сақтау басқармасы Абай облысы орыс тілі және әдебиеті оқытушыларының облыстық әдістемелік бірлестігінің жоспарына сәйкес Абай облысы техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындары студенттерінің арасында оқыту қазақ тілінде жүретін (тіл мамандықтары емес) бірінші курс студенттері арасында орыс тілі және әдебиетінен облыстық олимпиада өткізілді. Барлығы 19 қатысушы болды. Олимпиада қорытындысы бойынша келесі орындар берілді:
І ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМ – Марказатова Аружан "Геодезия, картография және құрылыс жоғары колледжі" КМҚК;
ІІ ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМ – Зейнегали Анель «Innovative college» мекемесі;
Батырханов Сұлтан КМҚК «Аягөз қаласының политехникалық колледжі»;
ІІІ ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМ – Оралбек Гүлназ ЖШС «Қайнар жоғары колледжі»;
Бакытжанов Дастан «Семей колледжі» мекемесі;
Жунусова Еркежан «Жоғары гуманитарлық-заң және техникалық колледжі».
Қалған қатысушыларға Абай облысы ББ «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталығы» КММ сертификаты табысталды.
1-oblastnaya-olimpiada
2-oblastnaya-olimpiada