КӘСІПТІ БАСТАУ ЖҰМЫСЫНЫҢ БАҒЫТЫ

КӘСІПТІ БАСТАУ ЖҰМЫСЫНЫҢ БАҒЫТЫ бойынша Абай облысының денсаулық сақтау басқармасының «Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» бірқатар оқытушылары және студенттері қаланың орта білім беру мектептерін аралап шықты.
Заң Айгерім Асланбекқызы және Канапина Гульмия Рафиковна, сондай – ақ 4 курс студенттері 19.10.23 күні КММ № 8 балалар үйіне барып, 9 және 11 сыныпта оқитын оқушылармен кездесіп кәсіптік бастау жұмысын жүргізді.
Рустемова Айдана Распаевна және Жаныбекова Мадина Куанышевна 24.10.23 күні КММ №11 орта білім беру мектебіне барып кәсіптік бастау жұмысын жүргізу барысында мектеп әкімшілігімен келісім шарт жүргізді.
Жакупова Эльвира Абдуловна және Жакупова Асель Ерболовна 26.10.23 күні КММ №10 орта білім беру мектебіне барып кәсіптік бастау жұмысын жүргізіп, болашақ мектеп түлектерімен кездесіп, колледждің жағдайымен және талаптарымен таныстырды.
Мухтарова Алуа Берикжанкызы және Калиакперова Риза Калиакперовна 16.11.23 КММ №44 орта білім беру мектебіне барып кәсіптік бастау жұмысын жүргізді.
1-proforentasia
2-proforentasia