«Оқуға құштар колледж»

17.11.2023 ж.колледжімізде «Оқуға құштар колледж» тұжырымдамасын іске асыру мақсатында «Көркем әдебиет сенің болашақ мамандығың туралы» акциясы кітапхана меңгерушісі Сырымбетова Б.А. мен орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы К.О.Смагулованың ұйымдастыруымен өтті. Акцияның мақсаты – халық әдебиетін насихаттау, тарихи мәдени және рухани мұраны сақтау, жастарға патриоттық тәрбие беру, ана тілін құрметтеу. Акция барысында студенттер адам жанының арашасы- дәрігер туралы оқыған кітаптары бойынша кітапханалық квилт ұйымдастырды. Ақпараттық стендте кітап атаулары мен оған қысқаша аннотациясы бар түрлі-түсті стикерлер ұсынылды.Стенд түрлі-түсті тілектері мен ұсыныстары бар қызықты ақпаратқа толы болды. Соңынан 1дант «А» тобының студенттері арасында М.А.Булгаковтың «Собачье сердце» шығармасы бойынша танымдық сайыс өтті. Сайыстың қорытындысы бойынша «Маленький принц» және «Хижина дяди Тома» топтары бірдей ұпай жинап,екі команда да сайысқа белсенді қатысқандары үшін мақтау грамоталарымен марапатталды.

1-okk
2-okk