«Жырың болып төгілемін елім»

«Жалпыгуманитарлық және әлеуметтік-экономикалық пәндер бірлестігі» оқытушыларының ұйымдастыруымен 18.10.2023 жылы «25 қазан Ұлттық мереке – Республика күніне» орай «Жырың болып төгілемін елім" атты қазақ, орыс, ағылшын тілінде колледжішілік мәнерлеп өлең оқу сайысы өткізілді. Сайыс мақсаты: білім алушыларды қазақстандық патриотизмге тәрбиелеу; шығармашылық қабілеттерін дамыту; дарынды жастарды анықтау және қолдау. Сайысқа 1-2 курс студенттері арасынан 15 үміткер қатысты. Сайыс қорытындысы бойынша 1 орынды Балтабекова С. 1 е/і «А», Белоусова М. 1 е/і «Ф», Рахымханова С. 2 м/і «В», 2 орынды Серікқызы Қ. 1 м/і «Д», Жекебаева М. 1 дантист «А», Кудранова А. 2 м/і «В», 3 орынды Нұрбаева А. 1 е/і «Д», Жигарев Е. 1 е/і «Ф», Нұртасқызы А. 1 е/і «Д» иеленді. Сайысқа қатысқан барлық білім алушылар мен жетекшілері алғыс хаттармен марапатталды.

1-Zhyryn-bolyp toglemn-elm
2-Zhyryn-bolyp toglemn-elm