«Үздік зертханашы»

2024 жылдың 11 сәуір күні «Талдықорған жоғарғы медициналық колледжі» ШЖҚ КМК және Талдықорған қаласының облыстық әдістемелік орталығы Лабороториялық диагностика мамандығы бойынша «Үздік зертханашы» атты халықаралық олимпиадасын өткізді. Олимпиадаға медициналық колледждерден 3-4 курс студенттері қатысты. Қатысушылар барлығы – 15 студент болды, оның ішінде 2 студент - Қырғызстан Республикасы, 13 студент - Қазақстан Республикасының әр өңірінен болды. Абай облысынан денсаулық сақтау басқармасының «Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК ІІІ Лабораториялық диагностика «А» тобының студенті - Казбекова Динара қатысты. Олимпиада қорытындысы бойынша Казбекова Динара бас жүлдеге ие болды. Динараны жүлделі орынымен құттықтаймыз, одан әрі де табыс тілейміз!

1-uzdik-zerthanashu
2-uzdik-zerthanashu