«Есімдік. Күн өткен кездегі алғашқы көмек» тақырыбында облыстық біріктірілген ашық онлайн-сабақ

2019 жылғы 1 қарашада «Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК 2 «А» Мейірбике ісі тобында «Есімдік. Күн өткен кездегі алғашқы көмек» тақырыбында «Кәсіби орыс тілі», «Кәсіби шет тілі», «Терапиядағы мейірбике ісі» пәндері бойынша облыстық біріктірілген сабақ өтті. Сабақты бірінші санатты оқытушы А.Е.Мендекина, жоғарғы санатты оқытушы Г.А.Әубәкірова және оқытушы Р.С.Байекенова өткізді. Ашық сабақ онлайн режимінде өткізілді, бұл облыстың түрлі колледждерінің өкілдеріне сабақты талқылауға қатысуға мүмкіндік берді.