Біздің колледждегі студенттік өмірдің көптеген бағыттары бар . Солардың бірі-студенттердің зерттеу қызметі. Біздің студенттер әрдайым конференцияларға белсенді қатысады. 13 қазанда студенттер "Қазақстандағы этносаралық қатынастар мен бірлікті нығайтудың өзекті мәселелері" атты облыстық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты, оны жастар және балалар ұйымдары қауымдастығы (АМИДО) сәтті өткізді. Студенттердің жүлделі орындарға ие болғаны туралы жаңалықтармен бөлісуге қуаныштымыз. Махаббат Бақты, Алтынбаева Әлемгүл - 3 орын (2-ЛДА группа) Ержан Гүлім мен Жомарт Айсбек 2 орынды иеленді (2ЛДА группа) Сертификаттар мен дипломдардан басқа студенттер жағымды эмоциялар алды. Студенттерді Д. С. Болвансарова мен Э. А. Жакупова дайындады. Осындай өзекті тақырыпта конференция ұйымдастырғаны үшін АМИДО ұйымына рахмет. Ал біздің студенттерге ғылымда одан әрі табыс тілейміз.