«WorldSkillS Taldykorgan - 2023»

2023 жылдың 14 сәуір айында «Талдықорған жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК базасында «Медициналық және әлеуметтік күтім» құзыреттілігі бойынша «WorldSkillSTaldykorgan - 2023»аймақтық  чемпионаты өтті.

«WorldSkills» - халықаралық коммерциялық емес ұйым. Оның мақсаты бүкіл әлем бойынша кәсіби дайындық пен біліктіліктің мәртебесі мн стандарттарын арттыру, бүкіл әлем бойынша халықаралық жарыстарды өткізу арқылы жұмысшы мамандықтарды дәріптеу болып табылады.

Колледж атынан: Қатысушы : Садвакасова Айдана;  Бас сарапшы: Заң Айгерім Асланбекқызы;    Компатриот: Құдайбергенова Гүлназ Берікжанқызы;

Чемпионатқа Қазақстанның әр аймағынан медициналық колледж студенттері қатысты. Олар:

• «Өскемен медициналық колледжі»ШЖҚ КМК
  • «Түркістан жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК
  • «Талдықорған жоғарғы медицна колледжі» ШЖҚ КМК
  • «Диана» Жаркент медицина колледжі
  • Талдықорған қаласы «Авиценна» медицина колледжі

«Медициналық және әлеуметтік күтім» құзыреттілігі төмендігіні қамтиды:

А модуль – стационардағы күтім;

В модуль – күндізгі стационардағы күтім;

С модуль – үйде күтім жасай;

Барлық қатысушыларға сәттілік

WorldSkillS-1