Жатақханада өткізілген спорттық жарыстар

10.12.2022 күні  Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінің жатақханасында студенттік кеңес, тәрбиешілер мен денешынықтыру оқытушыларының ұйымдастыруымен студенттер арасында Тәуелсіздік күніне орай «Тәуелсіздік – елдігімнің тұмары,ерлігімнің шынары» атты «Тоғызқұмалақ», шахмат, дойбы және үстел теннисінен спорттық ойындардан сайыстар өтті.

Мақсаты: Салауатты өмір салтын насихаттау,спортқа деген қызығушылығын арттыру,ұйымшылдыққа,ұлтжандылыққа тәрбиелеу.

Сайыс қорытындысы бойынша:

Тоғызқұмалақтан: І орын 1 зертх. Диагн. «А»  .Елеусизова Н., ІІ орын 3 е/і «1» Елеусіз Е., ІІІ орын 1 м/і «С» Талантов А.

Шахмат: І орын 1 е/і «С» Әділ Ж., ІІ орын 2 м/і «С» Рабдулла Қ., ІІІ орын 3 е/і «1» Елеусіз Е.

Дойбы: І орын 2 дантист «А» Оразбеков С., ІІ орын 3 е/і«1» Бауыржанұлы Г., ІІІ орын 2 е/і «3» Жунусахунов Е.

Үстел теннисінен: І орын 4 емдеу ісі е/і Е., ІІІ орын е/і «2» Төлеубеков Н.

Барлық студенттер мақтау қағаздарымен марапатталды.

1-sorevnovaniya -v-obshchezhitii
2-sorevnovaniya -v-obshchezhitii