Барлық медицина қызметкерлерінің кәсіби мерекесі жақындап келеді.

Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледж түлектері мен студенттері мұғалімдер мен медицина қызметкерлерін құттықтауға асығады. Медицина маманы - бұл кәсіп! Ақыр соңында, сіз тек жұмыс істемейсіз, сіз өмірді сыйлайсыз, көмекке мұқтаждардың барлығына үміт пен болашақ сыйлайсыз. Қиын уақыттарда әрдайым жанымызда болып, көмекке келесіздер. Қазргі таңдағы пандемия кезінде сіз алдыңғы қатарда көптеген адамдардың өмірін сақтап, оның орнына ештеңе талап етпейт талмай еңбектеніп жатырсыздар. Жұмысыңыз сізге қуаныш әкелсін, оның нәтижелері барлық пациенттерге үміт пен бақыт сыйласын. Келе жатқан мейрамдарыңызбен!