Қазақтың ұлы ақыны, философ, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған "Абайды оқы, таңырқа !" атты апталық

«Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК «Жалпыгуманитарлық және әлеуметтік-экономикалық пәндер» ЦӘК оқытушыларының ұйымдастыруымен 2020 жылдың 10 наурызында  қазақтың Ұлы ақыны, ағартушы, философ Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған «Абайды оқы, таңырқа!» атты апталықтың ашылуы өтті. Апталықтың салтанатты ашылуына Абайдың «Жидебай-Бөрілі» қорық музейінің Бөрілідегі М.Әуезов музейінің аға ғылыми қызметкері Тәңірберген Гүлзат Сәлемқызы арнайы келіп, Абай әлемімен таныстырды. Шара барысында Абай ауданы Қасқабұлақ ауылы М.Әуезов атындағы орта мектептің 8 сынып оқушысы, республикалық Абай оқулары байқауының жүлдегері Амангелді Аружан Төлегенқызы  Абай өлеңдерін жатқа оқыды. Сондай-ақ, колледжіміздің білім алушылары да Абай өлеңдерін мәнерлеп оқып, білімдерін ортаға салды.

imgonline-com-ua-Resize-JjLAInUMzEPL1wk
imgonline-com-ua-Resize-8NTZM1jQZvC9bUQP