2024 жылдың 27 ақпанында онлайн форматта "Емдеу ісі"мамандығы бойынша ОӘБ отырыс өткізілді.
Дөңгелек үстел «ТжКБ жүйесінің нормативтік-құқықтық актілерін өзгерту кезеңінде оқу процесін ұйымдастырудың өзекті мәселелері».
Сөз сөйледі «Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК директорының м.а. Нургалиева Г.Т., бөлім менгерушісі Муздыбай Г.А. және «Өскемен жоғары медициналық колледжі» ШЖҚ КМК директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары Бегимжанова Д.С., директордың оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары Иматова Р.А.
​ ТжКБ-ның өзекті мәселелері талқыланып, дөнгелек үстелдің жұмысы жоғары деңгейде өтті.
1-TJKB
2-TJKB