Шотокан каратэден Әлем чемпионаты.

2023 жылдың 23-26 қарашасы аралығында Астана қаласында өткен Шотокан каратэден ХХІІІ Әлем чемпионатында 1 емдеу ісі «С» тобының студенті Кенжебеков Марат жеке кумитеден (татамидегі жекпе-жек түрі) 1 орын, командалық кумтитеден 1 орын командалық катада 1-орын иеленді, осылайша біздің студентіміз 3 алтын медальға ие болды. Чемпионатқа Португалия, Италия, АҚШ, Ресей, Жапония, Үндістан және Қазақстан командалары қатысты. Сондай-ақ, Хосе Чагас (Португалия) өткізген «Фунакоши төрешілерінің ережелері» семинарынан кейін Марат осы чемпионатта төреші болды. Кенжебеков Марат 1 дан қара белбеу иегері атанды. Жеңіс құтты болсын!

1-karate-shotakan
2-karate-shotakan