2023 жылдың 14 ақпанында «Оқуға құштар колледж» бағдарламасын іске асыру мақсатында, «Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медициналық колледжінің» 2лд1  тобының студенттерінің қатысуымен  Семей қаласындағы «№8 балалар үйінде» халықаралық кітап сыйлау күніне байланысты іс-шара өтті.  Іс-шараның мақсаты – балаларға мағыналы кітап сыйлау.

«Мұқтаждарға кітап сыйла» акциясы оқытушылар мен студенттер арасында өтті.

Балалар үйінің тәрбиеленушілерімен «Кітаппен бірге жылулық сыйла» тақырыбында өте қызықты, танымдық кеш өтті. Балалар берілген кітаптарды қызығушылықпен, үлкен ықыласпен оқып, көптеген қызықты әрі танымдық ақпараттар алды.