"Медбике ісі" мамандығы бойынша "Массаж жасаушы" біліктілігінің (көзі нашар көретін мүгедектер үшін) студенттерінің алғашқы бітіру кеші.

01.07.2021 ж. "Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы  мемлекеттік жоғары медициналық колледжі" ШЖҚ КМК жатақханасының акт залында "Медбике ісі" мамандығы бойынша "Массаж жасаушы" біліктілігінің (көзі көрмейтін мүгедектер үшін) студенттеріне дипломдарды табыстауға арналған салтанатты іс-шара өтті. 2018 жылы алғаш рет 13 мүмкіндігі шектеулі студент (көзі көрмейтін мүгедектер) оқуға кірісті. Олар бір жыл 10 ай оқып қана қоймай, колледждің қоғамдық өміріне белсенді қатысты, қаланың спорттық өміріне қатысты. Түлек Щепетин Олег республикалық " ТОП-100 колледж студенттері" байқауының жеңімпазы болды. Бүгін оларды құттықтауға "Семей ОӨК ҚСҚ" ЖШС директоры, Семей қаласының Қазақ зағиптар қоғамының төрағасы Бәттес Жақсылыковна, жоғары білікті дәрігер-реабилитолог, БСМК физиотерапия және ЕДШ бөлімінің меңгерушісі Сальменбаева Зульфия Байболатовна, ЕДШ оқытушылары Д.Р. Куанышбаева, Г. А. Аубакирова келді.

Студенттерді колледж директоры, медицина ғылымдарының докторы Танатаров Саят Замамбекович құттықтады. Ол Мемлекетке және ШҚО әкіміне Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медициналық колледж аясында инклюзивті білім беру бағдарламасын жүзеге асыру мүмкіндігі үшін үлкен алғысын білдірді,  медицина ұйымдарының басшыларына тәжірибе мен жұмысқа орналасуға көмек көрсеткені үшін алғыс айтты. Саят Замамбекович түлектерге дипломдарды табыс етті. О.Щепетиннің анасы Надежда Дмитриевна туыстары мен жақындарының атынан сөз сөйледі. Түлектер Мемлекетке, ШҚО әкіміне, директорға, әкімшілікке, колледждің оқытушылар ұжымына үлкен алғыстарын білдірді.

Құрметті түлектер! Сіздің өмірлеріңіз әлі алда! Өмірде тек түзу және жарқын жолдар ғана болмайды ! Өмірде қиындықтарсыз, көз жасынсыз, шарасыз  бір нәрсеге қол жеткізу мүмкін емес. Бірақ сіздердің тағдырларыңызда қандай жағдай болса да, біздің колледж сіздерді  көруге әрқашанда қуанышты! Сіздер барлықтарыңыз жетістікке жететіндеріңізге біз сенеміз! Сіздерге жаңа кәсіби мансаптарыңызға сәттілік тілейміз, кез-келген өмірлік сынақтарға дайын болыңыздар. Ақ жол, түлектер!

imgonline-com-6
imgonline-com-1