Студенттік билетті тапсыру

2019 жылы 13 қарашада Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінде инклюзивтік тобының ІІ Массажист "1" студенттеріне студенттік билеттерді тапсыру рәсімі өтті. Іс-шара Халықаралық көзі көрмейтін және нашар көретін адамдар күніне арналды.

Колледж директоры мен мұғалімдер балаларды студенттер қатарына қосылуымен құттықтады, олардың оқудағы жетістіктерін атап, жаңа жетістіктерге шабыттандырды. Студенттер колледж басшылығына алғыстарын білдіріп, музыкалық нөмірлерімен қуантты. Олар жоғарғы курс студенттерінің шығармашылық құттықтауларын қабылдады және шай ішумен жан-жақты әңгімелесті.

Халықаралық зағип және нашар көретін адамдар мерекесі деп айту өте қиын. Ол жақын маңда мүмкіндігі шектеулі адамдардың өмір сүріп жатқанын және олардың біздің қолдауымыз бен түсіністігімізге мұқтаж екенін еске алуға арналған.