2024 жыл 15-16 сәуір күндері «Қазақстан медициналық колледждер одағы» ЗТБ
Мейіргер ісі мамандығы бойынша оқытушылар мен денсаулық сақтау жөніндегі тәжірибелік тәлімгерлерге «Қазақстан Республикасында мейірбикелік қызмет реформасын қалыптастыруда халықаралық адаптациялық Clinical Care Classification классификаторын тәжірибеде қолдану және денсаулық сақтауда кадр саясатын жетілдіру» тақырыбында онлайн семинар-тренинг өткізді.
Лектор: Смаилова Дариға Сансызбайқызы - PhD доктор. Семинарға «Д. Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК МІН оқытушылары мен Семей қаласының медициналық ұйымдарының тәлімгерлері белсенді қатысты.
1-clinical
2-clinical