2019 жылы 25 желтоқсанда Өскемен қаласында «ТжКБ кредиттік-модульдік технологиясында оқыту» тақырыбында Шығыс Қазақстан облысы колледждері директорларының кеңесі өтті.

Адал еңбектері және білім беру саласына, кәсіпқойлыққа, қызметтік міндеттерді сапалы және жауапты орындауға қосқан үлестері үшін оқытушылар: Өміржанова Қарлығаш Омарбекқызы мен Өтеулинова Айнұр Закарияқызы Білім және ғылым министрі А.Айтмағамбетовтың Құрмет грамотасымен марапатталды.

Сіздерді  лайықты марапатқа ие болуларыңызбен құттықтаймыз, бұл сіздің жоғары жеке қасиеттеріңіздің дәлелі. Сіздерге одан әрі табысты өмір жолын, жоспарыңыздың орындалуын, ауқымды мақсаттардың тез жүзеге асуын тілейміз.

Құрметпен,

«Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы