Математика және физика пәндері бойынша халықаралық пәндік олимпиада

«Білім жолы» интеллектуалдық және шығармашылық даму халықаралық білім беру орталығы оқушылар мен студенттердің І халықаралық пәндік олимпиадасын (қашықтықтан оқыту түрінде) қазақ және орыс тілдерінде өткізеді. Байқаудың мақсаты мен міндеттері: таңдалған пән бойынша іскерліктер мен дағдыларды жандандыру және жетілдіру; логикалық ойлауды және абстрактілі ойлау қабілетін дамыту; эрудицияны және базалық білімді тексеру; алған білімдерін тәжірибеде қолдана білу; пәнді оқуға қызығушылығын арттыру; оқушылар мен студенттердің пәнді өз бетінше оқуға ұмтылысын көтермелеу.

«Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК студенттері «Математика» және «Физика» пәндері бойынша 1 дәрежелі дипломдармен марапатталды. Олимпиаданың барлық қатысушылары жүлделі орындарға ие болды. Бұл 1-ші Мейірбике ісі «А» тобының студенттері»:

Оспанова Диляра «Математика» пәні бойынша I дәрежелі Диплом

Рысбекова Анель «Математика» пәні бойынша І дәрежелі Диплом