“Алғыс айту күні”

Абай облысы денсаулық сақтау басқармасы “Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі” “Ашық жүрек” еріктілер ұймы “Абай облысы Семей қаласының 3-ші арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету және белсенді өмір ұзақ өмір сүру орталығына мерекелік іс-шара ұйымдастырды!
Көктемнің алғашқы күні 1-наурыз “Халық аралық алғыс айту” күніне орай , “Алғыс айту-парызым” атты мерекелік іс-шара өтілді. Іс-шара барысында студенттер өз өнерлерің көрсетіп және қариялардың назарына әсем ән салды. Қариялар мен студенттер арасында қызықты ойын ойналып, жеңімпаздар тәттілерге ие болды. Қазыналы қарттарға колледж тарапынан кітаптар сыйлыққа берілді. Іс-шара соныңда аға буын өкілдері ыстық лебізің білдіріп қана қоймай, ақ батасында берді. Мекеме басшысы Ж.Д.Нургалиева волонтерлерге өз алғысын білдіріп қана қоймай, “Ашық жүрек” ұйымын және ұйым төрағасы Құсайн Бауыржан алғыс хаты мен марапаттады. Мерекелік іс-шараның соңы көңілді би кеші болып аяқталды!