«САЛАУАТТЫ ӨМІР – ДЕНСАУЛЫҚ КЕПІЛІ» атты медициналық колледж студенттерінің халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы.

20 желтоқсан 2023 жылдың ТҮРКІСТАН ОБЛЫСЫНЫҢ ДСБ ШЖҚ «ТҮРКІСТАН ЖОҒАРЫ МЕДИЦИНА КОЛЛЕДЖІ» МКК ұйымдастыруымен
«САЛАУАТТЫ ӨМІР – ДЕНСАУЛЫҚ КЕПІЛІ» атты медициналық колледж студенттерінің online режиміндегі
халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтті. Конференция 12 бағытта болды. Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға Ресей, Өзбекстан және Қазақстанның медициналық колледждердің 150 аса студенттері қатысты. Біздің колледжден 16 студент қатысып, өздерінің ғылыми жұмыстарын ұсынды. Соның ішінде халықаралық конференцияның жеңімпазы атанып 1 дәрежелі дипломмен біздің колледждің 2 емдеу ісі "С" тобының студенттері - Бейсен Арыстан Берікболулы және Уахитова Әлия Естемисқызы, ғылыми жетекшісі - Кокеева Динара Тюсюповна марапатталды. Қалған қатысушыларға сертификаттар берілді. Барлық қатысушылар мен ғылыми жетекшілерін құттықтаймыз. Шығармашылық табыс тілейміз!