КГП на ПХВ «Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей»
8 (7222) 36-14-79, 36-03-31

Список зачисленных лиц на 2022-2023 учебный год на бюджетной основе

Құрметті талапкерлер! Грантқа түскен білім алушылар тізімін біздің веб-сайтта профиль тақырыбындағы сілтемені басу арқылы қарауға болады! Грантқа түскендерден құжаттардың түпнұсқаларын қабылдау комиссиясына тапсыруларын сұраймыз!

Уважаемые абитуриенты! Список поступивших на грант можете посмотреть на нашем сайте перейдя по ссылке в шапке профиля! Просим тех кто поступил на грант сдать оригиналы документов в приемную комиссию!

Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының
«Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы  мемлекеттiк жоғарғы  медицина колледжi» ШЖҚ КМК
2022-2023 оқу жылына қабылданғандар тізімі 11 сынып негізінде

Список зачисленных лиц в