Профилактика табакокурения

23 октября 2019 года совместно со специалистами МУ «Центр формирования ЗОЖ ВКО» Мукашевым Б.Ж. и Далелхановым Р.Д и преподавателями колледжа Турдыгазиной И.С. и Рустемовой А.Р., проведено мероприятие со студентами нового набора 2019-2020 учебного года по профилактике табакокурения и употребления насыбая (насвая).

Вниманию студентов были предоставлены презентации и сообщения по данной теме. Сотрудники Центра ЗОЖ отметили высокую активность студентов при обсуждении темы мероприятия.

В конце встречи гости раздали студентам буклеты и плакаты.

Темекі шегудің алдын алу

2019 жылдың 23 қазанында «ШҚО СӨС қалыптастыру орталығы» ММ мамандары Мукашев Б.Ж. пен Далелханов Р.Д. және колледж оқытушылары Турдыгазина И.С. пен Рустемова А.Р., бірлесіп 2019-2020 оқу жылына жаңадан қабылданған білім алушылармен темекі шегудің және насыбайдың қолдануының алдын алу бойынша іс-шара өткізді.

Студенттер назарына осы тақырып бойынша презентациялар мен хабарламалар ұсынылды. СӨС орталығының қызметкерлері іс-шара тақырыбын талқылау барысында студенттердің жоғары белсенділігін атап өтті.

Кездесу соңында қонақтар студенттерге буклеттер мен плакаттар таратты.

пр1
пр2