ШКО денсаулық сақтау басқармасының «Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК
Меню
8 (7222) 36-14-79, 36-03-31

Қосымша сабақтар кестесі

«Хирургия клиникаға дейінгі тәжірибе кабинетімен»

№402, №404, №405

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1 Аскаров Д.Е Дүйсенбі 15.00-16.00
2 Манарбекова Т.М Сейсенбі 15.00-16.00
3 Жумабаев М.Ж Сәрсенбі 15.00-16.00
4 Скиндер Л.А Бейсенбі 15.00-16.00
5 Камзина Г.С Жұма 15.00-16.00
6 Бокин Д.С Сенбі 15.00-16.00

Кабинет меңгерушісі      Аскаров Д.Е.

 

 

«Балалар аурулары», «Педиатриядағы медбикелік іс»

«Балалар ауруларының негіздері»

 

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1 Ульбауова А. М. Дүйсенбі 15.00-16.00
2 Джананбаева А.Р. Сейсенбі 15.00-16.00
3 Гайсина З. Г. Сәрсенбі 15.00-16.00
4 Сыдыққызы  Г Бейсенбі 15.00-16.00
5 Жумажанова А.С. Жұма 15.00-16.00

Кабинет меңгерушісі :  Джананбаева А.Р.

 

«Акушерия және гинекология», «Акушерия мен гинекологиядағы медбикелік іс»

«Акушерлік және гинекология клиникаға дейінгі тәжірибе кабинетімен».

№400, №401, №404 №406

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1 Бастамиева М.Т. Дүйсенбі 15.00-16.00
2 Гилева О.Я. Сейсенбі 15.00-16.00
3 Нургазинова Н.М. Сәрсенбі 15.00-16.00
4 Денисенко Е.Б. Бейсенбі 15.00-16.00
5 Кокежанова К.К. Жұма 15.00-16.00
6 Жаныбекова М.К. Сенбі   15.00-16.00
 
Кабинет меңгерушісі    Нургазинова Н.М.
 
 

Пәндер:  «Анатомия, физиология және патология», « Анатомия, физиология»

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1

Касенов К.Ш

Айткалиева А.А

Дүйсенбі,

Сейсенбі

15.00-16.00
2

Кадырбаева Н.К

Ахмадиева Ж.К

Сейсенбі,

Сәрсенбі

15.00-16.00
3

Жумажанова А.С

Бектогаева А.Р

Сәрсенбі,

Бейсенбі

15.00-16.00
4

Скиндер Л.А

Ожушева Ж.М

Бейсенбі,

Жұма

15.00-16.00

 Кабинет меңгерушісі:  Кадырбаева Н.К.

 

«Клиникалық, зертханалық және биохимиялық зерттеулер»

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1 Бейсенова А.Т. Сейсенбі 15.00-16.00
2 Бейсенова А.Т. Бейсенбі 15.00-16.00

  Кабинет меңгерушісі:  Бейсенова А.Т.

 

 «Медбике ісі негіздері»

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1

Айтчанова Г.Б

Омарбаева Ж.Т.
Дүйсенбі 15.00-17.00
2

Заманбекова Н.М.

Жумажанова А.С.
Сейсенбі 15.00-17.00
3

Ибраева А.М.

Куанышбаева Д.Р.
Сәрсенбі 15.00-17.00
4

Байзолдина Ж.С.

Алиева А.К.
Бейсенбі 15.00-17.00
5 Жарыкбасова Ф.Ж. Жұма 15.00-17.00
6 Зан А.А. Сенбі   15.00-17.00

 Кабинет меңгерушісі:  Куанышбаева Д.Р.

 

"Физиотерапия, массаж",

 "ЕДШ және  медициналық бақылау",

"Реабилитациядағы медбике ісі".

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1 Саянова А.Б. Дүйсенбі 15.00-16.00
2 Жумагельдина Б.Б. Сейсенбі 15.00-16.00
3 Куанышбаева Д.Р. Сәрсенбі  

Кабинет меңгерушісі:      Саянова А.Б.

 

«Қазақстан тарихы», «Денсаулық сақтаудағы экономика және құқық негіздері»,

«Философия және мәдениеттану негіздері», «Әлеуметтану және саясаттану негіздері».

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1 Мұсақызы Д. Дүйсенбі 15.00-16.00
2 Жахиянов А.Ж. Сейсенбі 15.00-16.00
3 Шалхарова А.О. Сәрсенбі 15.00-16.00
4 Муздыбай Г.А. Бейсенбі 15.00-16.00
5 Болвансарова Д.С. Жұма 15.00-16.00

Кабинет меңгерушісі:   Мұсақызы Д.

 

Шет тілі

Оқытушының аты-жөні

Күні

Уақыты

1 Жакупова А.А. Сәрсенбі 15.00-16.00
2 Акимеева Б.О. Бейсенбі 15.00-16.00
3 Мендекина А.Е. Жұма 15.00-16.00

Кабинет меңгерушісі:   Мендекина А.Е.

 

«Жалпы хирургия, анестезиология, реанимация», «Хирургиядағы медбикелік іс»

Оқытушының аты-жөні

Танатаров С.З.

күні

сейсенбі

уақыты

15.00-16.00

Чекимбаева А.Е.

сәрсенбі

15.00-16.00

Хакимов М.К.

бейсенбі

15.00-16.00

Кайрбекова А.Е.

жұма

15.00-16.00

 

«Жұқпалы аурулар»

Оқытушының аты-жөні

күні

уақыты

Топорова Е.А.

сейсенбі

15.00-16.00

Ахметова Г.С.

сәрсенбі

15.00-16.00

Кусманов А.Т.

бейсенбі

15.00-16.00

 

 

«ТИСП, ТИНСП, ТИБП»

Оқытушының аты-жөні

күні

уақыты

Волченков В.А.

дүйсенбі

15.00-16.00

Волченков В.А.

сейсенбі

15.00-16.00

Шошаев М.М

сәрсенбі

15.00-16.00

Шошаев М.М

бейсенбі

15.00-16.00

Коробков К.С.

жұма

15.00-16.00

Коробков К.С.

жұма

15.00-16.00