Өрт қауіпсіздігі

23.11.2022ж. Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінде Семей қаласының азаматтық қорғаныс төтенше жағдайлар бөлімі тобының аға офицері лейтенант Т.С.Амантаевпен «Өрт және жер сілкінісі кезінде студенттерді колледжден шығару тәртібі», «Өртке қарсы іс-шараларды өткізу тәртібі мен ережесі, «Өртке қарсы құралдарды пайдалану», «Ұнтақ, ауа-көбік, көмірқышқылды өрт сөндіргіштердің түрлері, мақсаты және жұмыс істеу принциптері» тақырыбында колледж ұжымымен кездесу өткізді.

Өрт қауіпсіздігінің шаралары, өрт қауіпсіздігі ережелерін қатаң сақтау туралы сұрақтар қарастырылды. Студенттер мен қызметкерлердің денсаулығын сақтау – колледждің негізгі міндеттерінің бірі болып табылады.

1-pozh-bez
2-pozh-bez