«Қызықты психология»

11.11.2022 жылы «Мейіргер ісіндегі психология негіздері және коммуникативті дағдылар» пәні бойынша «Қызықты психология» атты ІІ курс білім алушылары арасындағы интеллектуалды сайыс өткізілді. Сайыс психология негіздері пәнінің оқытушыларының ұйымдастыруемен өтті.
Сайыстың мақсаты: Студенттердің білімдерін жинақтап, тереңдету, қызығушылықтарын арттыру, шапшаңдыққа баулу, белсенділіктерін арттыру. Топпен жұмыс істей отырып, өзгенің пікірін құрметтеуге, ұйымшылдыққа баулу. Психология пәні бойынша білім деңгейлерін тексеріп, ұшқыр топты анықтау. 2мейіргер ісі "А", 2мейіргер ісі "В", 2мейіргер ісі "С", 2мейіргер ісі "3" топ студенттері өз білімдерін сынға алды. Сайыс қызықты да тартысты өтті. Өз білімділгінің арқасында 2мейіргер ісі "В" тобы жеңімпаз аттанды.