Мәнерлеп оқу сайысы [ожидает перевода]

21.10.2022 ж. күні  колледжішілік Республика күніне орай  «Үш бірдей бақытым бар алақанда» атты мәнерлеп оқу сайысы І курс студенттері арасында өтті. Ұйымдастырушылар жалпыгуманитарлық және әлеуметтік-экономикалық пәндер бірлестігінің оқытушылары –Мендекина А.Е.,Камзанова Б.Д.,Қызырова С.С.

Мақсаты:қазақстандық патриотизмге тәрбиелеу; білім алушылардың шығармашылық қабілеттерін дамыту; дарынды жастарды анықтау және қолдау.

І-курс топтар арасынан 12 үміткер қатысты.   Сайыс 2 кезеңнен тұрды:

І кезең. «Поэзия – жүрек тілі» (ақын өлеңін жатқа, мәнерлеп оқу)

ІІ кезең. «Жасырын жолдар» (өлең шумағының жалғасын табу)

Сайыстың шарттары: шығарманың тақырыпқа сәйкестігі; дұрыс әдеби айтылым;  шығарманы жатқа оқу. Сайыс қорытындысы бойынша қатысушылар жүлделі орындармен  марапатталды.  Жүлделі  орын иеленгендер:

1-орын Каспиев Бабанұр, 1 емдеу ісі «С» тобы;

2-орын Дәулетбек Жансая 1емдеу ісі «А» тобы;

3 –орын Сәрсен Жанерке 1 лаб.диагностика «А» тобы.

1-manerlep-oku
2-manerlep-oku