Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медициналық колледжінің құрметті оқытушылары мен студенттері!

Оқу жылының басталуымен құттықтаймыз! Сіздер біздің колледжді таңдағаныңызға қуаныштымыз.

Медицина-бұл әрқашан адал мамандық! Біздің колледж-94 жылдық бай тарихы бар еліміздің үздік медициналық колледждерінің бірі. Біздің оқу орнының түлектері шетелде және республикамыздың әр аймағында сапалы қызмет етеді. Біздің түлектер-біздің мақтанышымыз.

Құрметті бірінші курс студенттері, сіздер үшін өте жауапты және құрметті мамандықтарды игерумен байланысты жаңа өмір кезеңі басталады. Кәсіби білім  мен дағдылармен бірге  сезімталдық пен мейірімділік, жауапкершілік және әрқашан көмекке келуге деген ұмтылыс сіздердің болашақ кәсіби қызметіңіздің маңызды құрамдас бөлігі болып табылады. Сіздер адам үшін ең қымбат - денсаулықты сақтайсыз. Сіздер өз таңдауыңызды саналы түрде жасағаныңызға сенімдіміз.

Қазіргі таңда ғылым дамуда, әдістемелер жетілдірілуде, білім беру процесінің мазмұны жаңартылуда. Бірақ тіпті ең заманауи ақпараттық технологиялар ешқашан студенттерді білім шыңына жетелейтін, оларды тұлға ретінде қалыптастыратын оқушылармен тікелей қарым-қатынасты алмастырмайды. Д. Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медициналық колледжінде үздік оқытушылар жұмыс істейді. Әріптестеріме жоғары кәсібилігі, борыш пен кәсіпке адалдығы үшін алғыс айтамыз.

Жаңа оқу жылы студенттер үшін де, оқытушылар үшін де сәтті өтіп, көптеген қызықты жаңалықтар мен жетістіктер әкелсін. Оның әр күні есте қаларлық және жемісті болсын.

Сізге мазмұнды сабақтар мен жақсы бағалар тілеймін, жоғары белістерді бағындыруға тілектеспіз.