Түркістан қаласындағы «Zhulduzga qadam» вокалистер байқауы

Вокал – барлық көп жанрлы фестивальдерде, соның ішінде халықаралық фестивальде жиі кездесетін номинациялардың бірі. Вокалдық байқауға қатысу тек бәсекелестік пен толқу ғана емес, сонымен қатар алға жылжу – жаңа вокалдық жетістіктер мен тәжірибеге ұмтылу, өйткені жас орындаушылардың таланты вокалдық байқауларда алғаш рет жанып, құмарлық пен үздік болуға деген ұмтылыс болып табылады. көрініс тапты.

2022 жылдың 26 ​​наурызы күні Түркістан қаласында «Zhulduzga qadam» халықаралық байқауы өтті. Байқауға Қазақстан мен Қырғызстанның барлық қалаларынан вокалистер қатысты. «Вокал» номинациясы бойынша  2 Емдеу ісі «В» мамандығы бойынша біздің студентіміз Чакенова Аружан Гран-при алды. Оған Түркияда, Ташкентте, Ыстықкөлде өтетін жарыстарға тегін қатысу сертификаты берілді. Аружанымызға сәттілік тілейміз!

imgonline-an-1
imgonline-an-2