Қолданбалы бакалавр білім беру бағдарламасының дипломдық жұмыстарын қорғау.

3-15 ақпан аралығында ШЖҚ КМК "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінің" оқу процесінің кестесіне сәйкес жеделдетілген оқу траекториясымен қолданбалы бакалавриаттың білім беру бағдарламасының 2 курс студенттерінің дипломдық жұмыстары қорғалды.

Тәуелсіз комиссия медициналық және педагогикалық ғылымдар магистрлерінен тұрды:

1. Бокин Данияр Санжарович-медицина ғылымының магистрі
  2. Масалов Алдияр Ерланович- медицина ғылымының магистрі
  3. Мигина Людмила Евгеньевна- медицина ғылымының магистрі
  4. Аильбаева Назым Муратбековна- медицина ғылымының магистрі
  5. Какенова Арайлым Қуандыковна-педагогика ғылымының магистрі

Тәуелсіз комиссия түрлі бағыттар бойынша 76 білім алушының баяндамаларын тыңдады. Дипломдық жұмыстардың тақырыптары мейірбикелік іс-әрекеттің ерекшеліктеріне және мейірбикенің әртүрлі аурулардың алдын-алу мен емдеудегі рөліне, сондай-ақ мейірбике ісін басқаруға арналған. Тәуелсіз комиссия түлектердің баяндамаларын қызығушылықпен тыңдады, презентациялармен сүйемелденді, баяндама барысында туындаған сұрақтарға жауап алды.

Тәжірибелі мейірбикелер болып табылатын жеделдетілген оқу траекториясы бар қолданбалы бакалавриаттың білім беру бағдарламасының студенттері дипломдық жұмыстарды жазу олар үшін қиын, бірақ қызықты және пайдалы тәжірибе болғанын атап өтті. Көптеген жұмыстардың академиялық бакалавриат пен магистратура аясында одан әрі даму әлеуеті бар.