Колледж жетекшілерінің, белсенділерінің «Семей қаласының жастар ресурстық орталығы» КММ өкілдерімен кездесуі

2021 жылдың 19 қазанында Мемлекеттік жастар саясатын іске асыру шеңберінде «Семей қаласының жастар ресурстық орталығы» ҚММ өкілдері Қ.Беделхан мен А.Алдабергенов «Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы жоғарғы медицина колледжінің» жетекшілерімен және белсенділерімен кездесу өткізді.

Басты мақсат: студенттерді жастар саясатының мақсаты мен міндеттерімен таныстыру, жастар арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы сананы қалыптастыру.

Кездесуде қаладағы еріктілер қозғалысын дамыту, жастар жобаларын жүзеге асыру мәселелері, студенттердің жастар тәжірибесі қозғалды. Кездесу барысында көшбасшылар жастар жобаларына белсенді қатысуға дайын екендіктерін білдірді.

dsic1
dsic2