"Толеранттылық кемпірқосағы" жобасы аясында

Достық үйінде "Толеранттылық кемпірқосағы" жобасы аясында "Біз өзімізбен және басқалармен әлемде өмір сүріп жатырмыз"

атты қалалық бейнероликтер байқауы өтті.

ЖОО мен колледж студенттері толеранттылықты нығайту және дамыту үшін қандай жұмыстар жүргізіліп жатқаны туралы бейнероликтер дайындады.

Барлық бейнероликтер қалалық Достық үйінің әлеуметтік желілерінде көрсетілді. Жеңімпаздар ұнатулар мен класс арқылы анықталды!

Байқау қорытындысы бойынша:

Бас жүлде – «Семей қаласының Д. Қалматаев атындағы  мемлекеттік жоғары білім  медициналық колледжі» ШЖҚ КМК

1 - ші орын - "Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі" КМҚК»

2 - ші орын-Жақия Шайжүнісов атындағы электронды колледжі

3-ші орын - "М.О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" КМҚК»

3 - ші орын - "Электротехникалық колледж" КМҚК

«Ең креативті бейне» номинациясы- ШҚО әкімдігі білім басқармасының" Радиотехника және байланыс колледжі " КМҚК

Ең ерекше бейне "номинациясы-ШҚО әкімдігі ББ "Көлік колледжі" КМҚК

"Үздік дизайн" номинациясы- Семей қаласының Шакарим атындағы  мемлекеттік университеті

Номинация "Үздік шығармашылық бейне" - Қазақ гуманитарлық- заң инновациялық университеті

Барлық қатысушыларға рахмет. Сіздерге шығармашылық табыстар мен жеңістер тілейміз!