«Қайырымды істер марафоны» «Сыпайылық пен мейірімділік күні» акциясы

Колледжде «Қайырымды істер марафоны» ұлттық жобасы шеңберінде 31 наурызда «Сыпайылық пен мейірімділік күні» акциясы өткізілді.

Барлық уақытта халықтар мейірімділікті, ілтипаттылық пен сыйластықты бағалайды. Жылы, сыпайы және қайырымды сөздер бәріне жағымды. Біздің әлемді бақытты ететін жылы сөздер, жылы істер. Колледж фойесінде сағат 08.00-де ерікті-психологтар колледж студенттерін жылы сөздермен қарсы алды, оларға тәттілер сыйлады, содан кейін барлық топтарда «Сыпайылық пен мейірімділікке шақырамыз!» сынып сағаттарын өткізілді.

Акцияның мақсаты – студенттердің жеке басының адамгершілік қасиеттерін дамуына ықпал ету.

Бұл күні ғана емес, әрдайым студенттер группаластарына сыпайы және мейірімді болуын, мұғалімдерге құрметпен қарап, шын жүректен жылы сөздер айтқандарын қалаймыз. Барлықтарыңызға тек қана жақсылық және денсаулық тілейміз!!!

3 img
4 img