Облыстық волонтерлер слеты - 2020

«Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі Семей қаласы Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медицина колледжімен бірлесіп «Абай тағылымы» атты ШҚО колледждерінің студенттері арасындағы облыстық волонтерлер слетін өткізді.
Слет 04.12.2020 жылы ZOOM платформасы арқылы онлайн режимінде өтті, Шығыс Қазақстан облысының 51 колледжінің 200 волонтерлері қатысты. Слетке колледж директорлары, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары, еріктілер клубының жетекшілері, студент волонтерлер қатысты.
Слеттің мақсаты:
- Шығыс Қазақстан облысының колледждері мен жоғары оқу орындарының студенттері арасында еріктілер қозғалысын дамыту, еріктілер қозғалысының дәстүрлерін сақтау және арттыру.
Слетте әр қатысушылар өз оқу орнының волонтерлерінің жетістіктері туралы видео және 2 перезентация ұсынды.
Слетте Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медициналық колледж ТжКБ бөлімінің бас маманы Ильясова Гульмира Бейсембайқызы «Техникалық және кәсіптік білімі бар волонтерлардың облыстық және республикалық іс-шараларға қатысуы» тақырыбында, директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Тулумгужинова Гүлжан Райхановна «Біздің еріктілердің жетістіктері мен жетістіктері» атты тақырыпта сөз сөйледі.
Слетте Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы бастығының орынбасары Оспанғалиев Қажымқан Әлімханович, облыстық ішкі саясат басқармасы жастар саясаты бөлімінің бастығы Балтабеков Еркебұлан Сайлаубекович,
«Birgemiz» волонтерлардың республикалық фронт кеңесінің бастығы
Ұлттық еріктілер желісінің атқарушы директоры Миронюк Татьяна Александровна, Шығыс Қазақстан облысының жастар мен балалар ұйымдары қауымдастығы Семей қаласындағы филиалының жетекшісі Эльзира Жүнісова
Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медициналық колледжінің директоры Танатаров Саят Замамбекович,
Михайлова Людмила Дмитриевна және Таранова Ольга «« Исток »балалар мен жасөспірімдер шығармашылығы орталығы» қоғамдық бірлестігі, «Lider.kz» волонтерлары, Өскемен қаласының Жоғары медициналық колледжі директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Джандаралова Гульнур, Құрылыс колледжі директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Хуанар Айсуле, Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғары медициналық колледжінің волонтеры Ирсалиева Малик, Риддер аграрлық-техникалық колледжінің волонтеры Литвинова Дарья құттықтау сөз сөйледі.
Құрметті волонтерлар! Кәсіби мерекелеріңіз құтты болсын! Сіздердің күш-жігерлеріңіздің арқасында бұл әлем бақытты, мейірімді, және қауіпсіз бола алады. Сіздерге өркендеу, өмірлік күш-қайрат, жаңа маңызды жетістіктер мен бақыт тілеймін. Волонтерлар күні құтты болсын!