21 маусым - Медицина қызметкерлері күні

Жыл сайын маусым айының үшінші жексенбісі Медицина қызметкерлерінің күні атап өтіледі.

Бүгін «Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК онлайн режимінде салтанатты жиналыс өткізілді.

Барлық ұжымға колледж директоры, медицина ғылымдарының докторы, профессор Танатаров Саят Замамбекович құттықтау сөз сөйледі.

Директор Шығыс Қазақстан облысы әкімінің грамотасын оқытушы Б.Б.Жумагельдинаға табыстады, сонымен қатар оқытушылар Г.Сыдыкқызы, Д.Р.Қуанышбаеваға «Мейірбике ісін дамытуға қосқан үлесі үшін» төсбелгілері табыс етілді.

Құттықтау сөзімен директордың оқу ісі жұмысы жөніндегі орынбасары Г.Т.Нургалиева, директордың оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары А.М.Ульбауова, директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары Г.Р.Тулумгужинова сөз сөйледі.

Мейрамдарыңызбен! Денсаулық! Іске сәт! Береке-бірлік!

imgonline-com-ua-Resize-th9ZoVUcLjYoc
imgonline-com-ua-Resize-J8hv0I1EZ9LmM5