«Жақсылық жаса» еріктілер акциясы

Бүгін, 07.02.2020 жылы «Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ КМК «Сенім» жастар ұйымының жетекшілерімен бірге «Емдеу ісі» мамандығында оқитын ерікті студенттер «Жақсылық жаса» акциясына қатысты. Биылғы қыс өте қарлы болды, нәтижесінде үйлер мен ауруханалардың аулалары қар астында қалды. Колледждің еріктілері «Қазақстан Республикасының Қызыл Жарты Ай қоғамының» «Мейіргер ісі ауруханасы» қызметкерлеріне ауруха аулаларынан қарды тазалауға көмектесті. «Жақсылық жасау» еріктілер акциясы аясында «Қазақстан Республикасының Қызыл Жарты Ай қоғамы» қайырымдылық купондары сатылынып алынды. Купандардан түскен қаражат мұқтаж жандарға көмекке жұмсалады.