«Қазақстан Республикасындағы ісі бойынша замануи білім беру форматтары»

2019 жылы 29 қарашада қолданбалы бакалавриат бағдарламасы аясында «Қазақстан Республикасындағы ісі бойынша замануи білім беру форматтары» тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Аталған іс-шараға «Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжді» ШЖҚ КМК оқытушылары мен студенттері қатысты. Тыңдалған баяндамалар:

1. «Мейірбике ісі» мамандығының 4 курс студенті Мұқиятқызы Сымбат ТжКБ аясында мейірбике ісіндегі оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері.
  2. «Мейірбике ісі» мамандығы бойынша «Қолданбалы бакалавриат» білім беру бағдарламасын іске асырудың ерекшеліктері Заманбекова М.Н. «Мейірбике ісінің негіздері» пәнінің оқытушысы.
  3. ««Қолданбалы бакалавр» білім беру бағдарламасы аясында мейірбике ісіндегі оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері» Асанова Г.А. «Қолданбалы бакалавриат» білім беру бағдарламасының екінші курс студенті.
  4. Мейірбикелік істегі зерттеулерді ұйымдастыру Қойшыбаева С.Т. «Мейірбикелік істегі зерттеуді жоспарлау және жүргізу принциптері» пәнінің оқытушысы.
  5. «Қолданбалы бакалавриат» білім беру бағдарламасының дағдыларын мейірбикенің кәсіби қызметінде қолдану. Алғашқы медицина-санитарлық көмек жағдайында патронаждық қызметтің әмбебап-прогрессивті моделін енгізу. Кенженова А.А. «Қолданбалы бакалавриат» білім беру бағдарламасының екінші курс студенті Ульбауова А.М. директордың оқу-тәжірибелік жұмысы жөніндегі орынбасары.

Қолданбалы бакалавриат бағдарламасын жүзеге асыру аясында Семей қаласының медицина университеті мен «Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжді» ШЖҚ КМК арасында меморандумға қол қойылды.

imgonline-com-ua-Resize-A7XO8aeiYCk1e9
imgonline-com-ua-Resize-aOOS29gzAqPbYN