Тұңғыш Президент күніне арналған мерекелік салтанатты жиын.

Тұңғыш Президент күніне арналған мерекелік салтанатты жиынға колледжіміздің мұғалімдері, колледж ардагерлері, студенттері, жастар  және қоғамдық ұйымының жастары шақырылды. Мерекелік құттықтау сөз колледж ардагері О.А.Горловқа және директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Р.Тулумгужиноваға берілді. Колледжіміздің студенттері мерекемен құттықтап ән шашу жасады. Мақтау қағаздарымен марапатталды.

«Үздік топ» сайысы

Колледжімізде Тұңғыш Президент күніне арналған «Мейіргер ісі» мамандықтар арасында «Үздік топ» сайысы өткізілді. Бұл сайысқа 1 СД А,В,С;  2 СД 1,2,3,4 қатысты. Жауапты топтар: 2 сд2 Айтчанова Г., 2 сд 3 Кеңес Құралай, 2 сд 4 Акимеева Б.О.

Сайыс 3 кезеңнен тұрды:

1 кезең – Презентация. Группа студенттерімен танысу. Бейнебаян түрінде

2 кезең – Президент өмірінен және тарихта қалған елеулі оқиғалардан үзінді және көрініс (Expo-2017, сайлау және т.б.)

3 кезең  - Топ өнері (ән, би)

«Сенім» жастар ұйымының және  «Жас Отан» жастар қанатының мүшелері және колледж мұғалімдері әділқазылылық жасады.

Сайыс нәтижесі бойынша 1 мейіргер ісі «В» тобы жеңіске жетті, Кусаинова Ш.Б.

2 орын  - 2 мейіргер ісі  «2», куратор Айтчанова Г.Б.

3 орын -  2 мейіргер ісі «1», куратор Казангапова Г.О.

Қалған сайысқа қатысушыларға алғыс хаттар мен сыйлықтар табысталды.

саг121
саг122