Тоғыз құмалақ.

31.10.19 – 01.11.19 ж. күндері Семей қаласының Құрылыс колледжінде ШҚО колледждері арасында Тоғыз құмалақтан жарыс өтті. Жарысқа қала колледждерінен қыздар арасынан 15 команда қатысты. «Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі» ШЖҚ ҚМК колледжінің қыздар құрама командасы қатысып ІІ орынды иеленді. Команда құрамында 4сд 4 тобының студенті Омарбекова Сезім, 4сд 5 тобы Құрманхаджи Мөлдір, 4сд С тобы Маговъянова Алия. Жарыс өте қызықты және тартысты өтті. Команда өз тобында бірінші болып шығып, финалдық ойында Семей қаласының СФЭК және Құрылыс колледжі командаларымен кездесті. Жарыс қорытындысы бойынша ІІ орынды иеленіп мақтау грамотасы және сыйлықтармен марапатталды.

Команда жаттықтырушысы Канапиянова А.Ж.

imgonline-com-ua-Resize-HX2m1R2SrewNBT
imgonline-com-ua-Resize-tOTOmLd564