«Қарахан мемлекеті» тарихы пәнінен облыстық ашық сабақ

«Семей қаласының Д.Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжінде» ШЖҚ КМК 31 қазан күні 2019 жылы Қазақстан тарихы пәнінен 2 курс «Лабораторлық диагностика» 1 тобында «Қарахан мемлекеті» тақырыбында облыстық ашық сабақ өтті. Облыстық ашық сабақты қоғамдық пәндер оқытушысы Жаспанова Гульдиана Кумарбековна өткізді. Сабақтың мақсаты білім алушыларды елін сүюге, Отанға деген мақтаныш сезімін арттыру еліміздің тәуелсіздігінің паш ететін түрлі тарихи оқиғаларды зерделей отырып, егемен елімізге қамқор болуға, мемлекетімізді одан әрі нығайту, еліміздің ертеңі жастардың қолында екенін ұғындыру болды. Ашық сабаққа облыстық колледждердің тарих пәнінің оқытушылары қатысты. Сабақта заманауи әртүрлі ресурстар қолданылғандықтан қызықты, өте жоғары деңгейде өтті.